BalticMaps lietotnes lietošanas noteikumi

Pēdējais atjauninājums: 2019. gada 1. novembrī
Lūdzam iepazīties ar lietotnes lietošanas noteikumiem pirms Jūs uzsākat to izmantot.

Intelektuālais īpašums

Jūs piekrītat, ka “BalticMaps” lietotnē ir informācija un materiāls, kura īpašnieks ir "Jāņa sēta" un ir aizsargāti ar intelektuālā īpašuma un citiem likumiem, tai skaitā autortiesību likumu. Jūs piekrītat, ka neizmantosiet īpašuma informāciju un materiālus nekā citādi, kā vien pašā “BalticMaps” lietotnē saskaņā ar šo vienošanos. Aizliegts modificēt, kopēt, izplatīt, pārraidīt, demonstrēt, izpildīt, reproducēt, publicēt, licencēt, radīt atvasinātu darbu vai pārdot jebkādu informāciju, programmatūru, produktus vai pakalpojumus, kas iegūti no šīs lietotnes.

Atbildības un garantijas ierobežojumi

"Jāņa sēta" piedāvā lietotājiem "Balticmaps" lietotni un tās saturu (turpmāk — "Pakalpojumus") pēc "AS IS" un "AS AVAILABLE" principa. Izmantojot pakalpojumus, Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Ja tiem nepiekrītat, lūdzam neizmantot pakalpojumus.
Jūs piekrītat un apzinaties, ka Jūs uzņematies pilnu atbildību par pakalpojuma izmantošanu un ka par pakalpojuma izmantošanu pilnībā esat atbildīgs pats. Jūs atzīstat, ka, lietojot pakalpojumu, Jums jāievēro visi satiksmes noteikumi.

Pakalpojumu pieejamība

Lai arī "Jāņa sēta" pieliks visus spēkus pakalpojuma pieejamības nodrošināšanā, tomēr tā negarantē, ka Jūsu piekļuve pakalpojumiem būs bez kļūdām un iespējama visu laiku. Tāpat "Jāņa sēta", lai arī centīsies nodrošināt visu Jūsu nosūtīto datu uz Jāņa sētu drošību, tā negarantē, ka pakalpojumos nebūs kļūdas.

Pakalpojumu abonēšana

Dažas lietotnes daļas ir pieejamas vienīgi, abonējot lietotni. Jūsu abonements tiks pagarināts automātiski katru gadu, ja to nepārtrauksiet.

Citi noteikumi

"Jāņa sēta" drīkst iekļaut pakalpojumos reklāmas un komerciāla rakstura informāciju.
"Jāņa sēta" patur tiesības jebkurā laikā:


Jebkuras izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc paziņošanas, kas var notikt ar paziņojumu pakalpojumā, BalticMaps.eu vietnē, e-pasta palīdzību vai jebkādā citā veidā. Jūs piekrītat izmaiņām, turpinot lietot pakalpojumus. Iesakām periodiski apmeklēt šo lapu, lai iepazītos ar jaunākajiem noteikumiem.
Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz iphone@kartes.lv vai android@kartes.lv.

© 2019 "Jāņa sēta" www.kartes.lv.