“Jāņa sēta” piedāvā Baltijas karšu programmatūru “Baltic Maps” iPhone, iPad un Android lietotājiem. Lietotne ir iegūstama Google Play un iTunes App Store veikalā.

Mobilās lietotnes bezmaksas versijā ir nodrošinātas šādas iespējas:

Lietotnes maksas abonēšanas versijā ir nodrošinātas šādas papildu iespējas:

Šī nav navigācijas programmatūra, lai gan tajā ir iespējams veidot maršrutu, redzēt savu atrašanās vietu kartē, meklēt objektus datubāzē un lietot citas aprakstā minētās funkcijas.
“Jāņa sēta” periodiski veic karšu pamatnes, adrešu informācijas un lietotnes funkcionalitātes atjaunināšanu. Lietotnē ir iespējams arī pieteikt karšu labojumus vai savus ieteikumus funkcionalitātes izmaiņām.
Programmatūras saskarne strādā latviešu, angļu un krievu valodā.

Lietotnes darbības princips ir kartes un objektu informācijas pieprasīšana no “Jāņa sētas”ģeotelpisko datu servisiem, saglabājot pieprasītos karšu fragmentus mobilajā ierīcē atkārtotai izmantošanai. Informācijas meklēšana un saņemšana reālā laikā nodrošina aktuālākās informācijas pieejamību lietotājam.
Lai iegūtu paplašinātās funkcionalitātes lietotnes versiju, ir jāiegādājas abonements noteiktam laika periodam. Paplašinātās aplikācijas cena gadam Android lietotnei ir 9.30 EUR, IOS versijai ir 10.99 EUR.
Programmatūras jaunās versijas esošajiem abonentiem būs pieejamas bez maksas. 

Atbildes uz jautājumiem par iPhone un Android "Baltic Maps" versiju.


Programmatūra, pirms laišanas apgrozībā, ir testēta uz populārākajiem telefonu modeļiem Latvijas tirgū un pierādījusi savu darbspēju, taču nav iespējams apgalvot, ka tā 100% darbojas uz visām iekārtām. 
Jautājumus, atsauksmes, ieteikumus un vēlmes lūdzam rakstīt uz .

© 2018 "Jāņa sēta" www.kartes.lv. LĢIA - "Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra".